Publiczne Rajskie
ul.Śliczna 32 C w Krakowie

Działamy dla Państwa i Dzieci od 2012 roku...

Zapraszamy do kontaktu

O nas

Stowarzyszenie Rajska Szkoła działa od 2005 roku, kiedy to utworzyliśmy w miejsce likwidowanej Szkoły Podstawowej nr 136, Rajską Szkołę: Publiczna Szkoła Podstawowa Rajska Szkoła oraz Publiczne Gimnazjum Rajska Szkoła. W 2012 roku dla najmłodszych powołaliśmy do życia także Publiczny Rajski Punkt Przedszkolny w Krakowie przy ulicy Sztaudyngera 5, przekształcony z dniem 1 stycznia 2018 roku w Publiczne Rajskie Przedszkole.

Rajska Szkoła to bogata oferta języków obcych, Native Speaker, liczne kółka zainteresowań, zajęć pozalekcyjnych, wyjazdów, wycieczek edukacyjnych, projektów. To szkoła kameralna, bezpieczna, gdzie każdy Uczeń traktowany jest wyjątkowo, indywidualnie. Nasi Absolwenci to Uczniowie najlepszych liceów, techników, a także solidnych i renomowanych szkół zawodowych.

Pomagamy w dowozie, co pozwala na naukę u nas bez względu na miejsce zamieszkania. Na terenie szkoły dostępny jest domowy i smaczny catering oraz maszyna ze zdrową żywnością, napojami. Popołudniami pracuje świetlica. Sale wyposażone są w liczne urządzenia multimedialne, pomoce dydaktyczne, w szkole działa szybki Internet (wi-fi) oraz e-dziennik (Librus Synergia).

Nasze Przedszkola, w tym nowo powołane do życia – otwarcie 3 września 2018 roku, przy ulicy Ślicznej 32 C to miejsca budowane z pasją i troską o dobre, szczęśliwe dzieciństwo Państwa, naszych Dzieci.

Adres:

Publiczne Rajskie Przedszkole
Ul. Śliczna 32C
przedszkole-sliczna@rajskaszkola.pl
Tel. 793 207 303

Godziny otwarcia sekretariatu:

- dyżur Pani Manager, do czasu pełnego otwarcia przedszkola
(do dnia 3 września 2018 roku):

Pon. 16:00 – 18:00

• psycholog
  • tańce
  • gimnastyka korekcyjna
  • dobre wyposażenie sal w pomoce i zabawki
  • zajęcia na basenie
  • zajęcia z religii
  • wycieczki, wyjścia edukacyjne, zabawy, pikniki, sesje foto, warsztaty, inne atrakcje
  • ciepłe i przytulne sale, monitoring

Kadra

W naszych przedszkolach pracuje wykształcona Kadra Pedagogiczna, zżyta z naszymi Przedszkolakami, Rodzicami, pomagająca, ale przede wszystkim troskliwa, wspierająca, budująca, motywująca do osiągania możliwie najlepszych wyników w codziennej edukacji. Celem nadrzędnym dla nas jest dobro Państwa Dzieci, a nagrodą za wykonywaną pracę uśmiech na Ich twarzy. Ich profile już wkrótce.

Aktualności

Jeśli komuś brakowało kolorów w Przedszkolu teraz powinien być usatysfakcjonowany

2018-08-17 12:43:21

0

W obiektywie profesjonalisty nasze Przedszkole wygląda jeszcze piękniej!

2018-08-14 15:00:26

0

W obiektywie profesjonalisty nasze Przedszkole wygląda jeszcze piękniej!

2018-08-14 12:19:56

0

Dla wszystkich naszych przyszłych Przedszkolaków mamy fantastyczną propozycję, która pomoże zarówno Rodzicom jak i Dzieciom odnaleźć się w nowym miejscu i roli

2018-08-14 10:23:53